יום שני

|

ט׳ בתמוז תשפ״ד

|

15.07.2024
תוכן פרסומי

"הוסדר המחיר מול בעלי הקרקעות": יחידות צמודות לשכונת אחוזת הנשיא ברחובות ימכרו ב-199 אלף שקל

רחובות היא אחת הערים המבוקשות בארץ, ובעירייה פועלים בכל הכוח לטובת הפשרת קרקעות מאסיבית. השבוע נחתם הסכם היסטורי בקרקעות מתחם 'גן הנשיא', הצמוד לשכונה שהופשרה. המחיר יעמוד על 199 אלף שקל – מה שמאפשר גם לבעלי הון עצמי נמוך יחסית להיכנס לעסקה. שמאי בכיר: "אלו יחידות הקרקע האחרונות שניתן לקנות לפני השבחה. יחידות סמוכות שנרכשו במתחמים שכבר הופשרו שוות היום יותר מ-750 אלף שקל"
שראל סופר
|

שתפו:

עתודות הקרקע האחרונות של העיר רחובות נמכרות היום תמורת 199 אלף שקל בלבד, זאת בעקבות הסכם היסטורי שנחתם בשבוע שעבר (ה') בין בעלי קרקעות לבין חברה בבעלות משקיע גדול שרכש חלק משמעותי מהמתחם. על פי ההסכם החברה תהיה אחראית על שיווק ישיר של היחידות, כאשר הרוכשים יקנו אותן ישירות מבעלי הקרקע.

העיר רחובות רשמה זינוק אדיר במחירי הדירות בשנים האחרונות, וזאת בעקבות הביקוש לדירות מצד אוכלוסיה איכותית. לפי אתר מדלן מחיר דירת 4 חדרים ממוצעת בשכונות המבוקשות בעיר, כמו 'אחוזת הנשיא' ו'רחובות המדע', עומד על 3 מיליון שקל ומעלה.

לאור הביקושים החלו בעירייה ובממשלה לקדם בעיר הפשרת קרקעות מאסיבית. ההסכם שנחתם מסדיר את המחיר בין בעלי הקרקע במתחם 'גן הנשיא', אך היתרון הנוסף שלו הוא הסדרת זכויות המשקיעים הפרטיים, כך שברגע האמת, כאשר הקרקע תופשר, לא יווצרו סיבוכים בירוקרטיים.

מי שמכיר את האזור יודע כי הקרקעות בשכונה הצמודה נמכרו בעבר במחירים דומים ושוויין עומד היום על מעל ל-750 אלף שקל. ברגע שמתחם גן הנשיא יופשר כל יחידה צפויה להיות שווה פי 6 ממחירה הנוכחי.

למידע נוסף - השאירו פרטים >>>*הקרקע אינה זמינה לבניה

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

הישארו מעודכנים

מעת לעת אנו שולחים עדכונים חשובים או כתבות מעניינות במגוון תחומים. אתם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה שלנו