יום שני

|

ט׳ בתמוז תשפ״ד

|

15.07.2024
תוכן פרסומי

תקרות גבוהות ולובי כמו בבית מלון : פרויקט המשרדים הכי תל אביבי מתוכנן בפארק המדע החדש של נס ציונה

פארק המדע החדש בנס ציונה מושך אליו פירמות מובילות וחברות טכנולוגיה גדולות כמו HP ואלביט. חברת הנדל"ן הוותיקה "צרפתי צבי ובניו" בחרה להקים בו את אחת מספינות הדגל שלה – פרויקט משרדים ומסחר עם מפרט חכם, חדרי ישיבות בכל קומה וחניון לאורחים. 90% מהפרויקט כבר נמכר וכעת 6 משרדים אחרונים יצאו לשוק. בעלי הון עצמי של 170,000 שקל יקבלו הטבה של מימון הריבית עד האכלוס. הצפי להכנסות משכירות: 54,000 שקל בשנה
שראל סופר
|

שתפו:

החזון הפך למציאות: פארק המדע של נס ציונה, בצמוד לפארק המדע המוכר בעיר רחובות, היה עד לא מזמן בגדר חלום שאפתני על "עמק סיליקון" ישראלי, אך בשקט בשקט הוא הופך לעובדה בשטח. עם בניינים חכמים, שפע מקומות חניה ודרכי גישה נוחות – הפארק מיתג עצמו כאחד מהחדשניים בישראל, והוא מושך אליו את חברות ההייטק והטכנולוגיה המובילות בארץ ובעולם.

בלב הפארק החדש מתוכנן פרויקט EMBASSY של חברת הנדל"ן הוותיקה והמוערכת "צבי צרפתי ובניו", הכולל שני בניינים בני 7 קומות בלבד למשרדים מעל לשטחי מסחר בשטח של 2,200 מ"ר. הפרויקט נמצא בשלבי הקמה מתקדמים, כאשר שלב האכלוס צפוי בעוד כשנה וחצי – בחודש ספטמבר 2025.

90% מהמשרדים כבר נמכרו

ב"צרפתי צבי ובניו" יודעים לספר כיום כי 90% מהמשרדים כבר נמכרו, מתוכם כ-65% לחברות אשר רכשו אותם לשימוש עצמי.  בחברה מאמינים בפרויקט במיוחד ולכן החליטו כי עם סיום הבנייה יעברו משרדי החברה לפרויקט החדש. החלטה זו גם יצרה ביקושים בקרב חברות קטנות המעוניינות להתמקם בסמוך לחברה הציבורית הגדולה.

כעת הוציאה החברה למכירה 6 משרדים אחרונים למכירה, בשטח של החל מ-50 מ"ר. משרד בשטח זה מתומחר ברמת מעטפת בכ-650 אלף שקל, כאשר ההון העצמי הדרוש עומד על כ-170 אלף שקל והשאר בליווי בנקאי. כיום מציעה החברה גם הטבה חד פעמית – תשלום הריבית על ההלוואה עד האיכלוס. על פי הערכות דמי שכירות למשרד בסדר הגודל הזה עשוי להניב דמי שכירות של כ-4,500 שקל בחודש ברמת גמר.

לובי כמו של מלון עם תקרות בגובה 3.4 מטרים

"זה בעצם הפרויקט הכי תל אביבי שמוקם מחוץ לתל אביב", אומרים בחברה.

"לקחנו החלטה אסטרטגית – להקים פרויקט ברמה הגבוהה ביותר עבור חברות המעוניינות במשרדים בשטח של 50 עד 400 מ"ר. 

"תכנון הפרויקט מעניק תשומת לב לכל הפרטים הקטנים – מלובי מפואר הכולל תקרות גבוהות בגובה 3.4 מטרים, חדרי ישיבות בכל קומה לשימוש חינמי, תכנון מודולרי שמאפשר ניצול מקסימלי של 20% יותר משטחי המשרדים – וחניון לאורחים".

בקומת הקרקע מתוכננת קומת מסחר, עם חנויות, בתי קפה ומסעדות. "יתרון עצום לבעלי המשרדים"

בחברה מוסיפים כי, "העובדה שבקומת הקרקע מתוכננת קומת מסחר, עם חנויות, בתי קפה ומסעדות שישרתו את העובדים והאורחים שיגיעו למקום נותנת לבעלי המשרדים יתרון עצום".

האכלוס: בעוד כשנה וחצי

בעקבות המצב החברה יוצאת בהטבות עבור הרוכשים לשימוש עצמי והמשקיעים. למשקיעים תינתן התחייבות כי הנכס אשר רכשו יושכר עוד בטרם האכלוס הצפוי. במידה ולא – החברה תשלם דמי שכירות מלאים למשך שנה לרוכשים.

 לחילופין, לרוכשים עבור שימוש עצמי החברה תממן עבור הרוכשים את הריבית, ובכך למעשה "תקפיץ" אותם מעל לתקופה המאופיינת בריבית גבוהה, ותאפשר להם "לנחות" בעוד כשנה וחצי, היישר למשרד המוכן. 

בחברה מסכמים: "יצרנו עסקה שמאפשרת לבעלי הון עצמי נמוך יחסית לרכוש משרד חכם ומודולרי, באחד המיקומים האסטרטגיים ביותר באזור המרכז של ישראל".

החל מ-13,300 ש"ח למ"ר
הירשמו לפרטים נוספים>>

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

הישארו מעודכנים

מעת לעת אנו שולחים עדכונים חשובים או כתבות מעניינות במגוון תחומים. אתם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה שלנו