יום שני

|

ט׳ בתמוז תשפ״ד

|

15.07.2024
תוכן פרסומי

הכי כחול שיש: קרקע במרחק 308 מטר מהים, בסמוך למפרץ בנימין שבחוף חדרה, מוצעת כעת למכירה

ברצועת החוף מהיפות בישראל, השוכנת בין נחל חדרה מצפון למפרץ בנימין מדרום, ובמרחק של 308 מטר בלבד מהחוף, מוצעות כעת מספר קרקעות לרכישה עבור משקיעים. הקרקעות יוצעו במחיר של 479,000 ש"ח בלבד ליחידה והינן חלק אינטגרלי מתוכנית המתאר המאושרת למגורים והתכנית המפורטת שכבר הופקדה לאישור
שראל סופר
|

שתפו:

כיום, זוהי אחת מפינות החן הנסתרות של חופי ישראל – רק המטיילים בשביל ישראל זכו לראות את רצועת החוף שבין נחל חדרה למפרץ בנימין, השזורה מפרצונים קטנים ורומנטיים. קרוב מאוד לפיסת הטבע המיוחדת הזו, צפויה לקום בעוד כמה שנים שכונה ייחודית בנוף הישראלי, ובה חוף ים פרטי, טיילת, בית מלון, מסעדות ובתי קפה. תושבי השכונה יוכלו להכיר אף הם מקרוב, את הנוף שעד כה היה נחלתם של בודדים בלבד.

על פי התוכנית המופקדת, השכונה המתוכננת באזור תהיה תחומה מצפון על ידי נחל חדרה – נחל טבעי שלגדותיו פארק נחל חדרה, הצפוי להשתדרג במסגרת התוכנית. מדרום, יהיה גבולה של השכונה מפרץ בנימין הפסטורלי – שנקרא ע"ש הברון רוטשילד, שעגן בדיוק כאן כאשר ביקר בישראל ב-1914. ניתן כבר לדמיין את התושבים יוצאים להליכת ערב כדי לצפות בשקיעה, בין הפריחה החופית, צופים על הגלים ההולכים וחוזרים אל חיקו של הים. 

שני מסלולי רווח

חלק מהזכויות בתוכנית מוחזקות בידי חברת צמרות, המשווקת כיום יחידות של 125 מ"ר במחיר של 479,000 ש"ח. בחברה מסבירים כי "מיד לאחר שיינתן לתוכנית אישור סופי, והקרקע תהיה זמינה לבנייה – כל מי שמחזיק בידיו קרקע כזו, יוכל לממש אותה במחיר של  כ-1,400,000 ש"ח לפי הערכת שמאי".

מסלול רווח שני, למשקיעים עם סבלנות רבה יותר, שיעדיפו לחכות עד סיום הבנייה, יביא אותם לקבלת דירה מוכנה במיקום נדיר במיוחד בישראל של היום, קרוב לאחד החופים היפים ביותר בארץ. זאת, בעלות כוללת של כ-1,750,000 ש"ח בלבד, כולל עלויות הבנייה, הניתנות לתשלום במסגרת משכנתא. כשמביאים בחשבון שדירה דומה עולה כיום כ-3,000,000 ש"ח, המשמעות ברורה – רווח של יותר מ-1,250,000 ש"ח למשקיע. למעשה, בפרויקט החוף הלבן הסמוך, דירות 4 חדרים נמכרות במחיר של החל מ-3,600,000 ש"ח.

"זו קרקע נדירה"​

הקרקע היא פרטית בטאבו, ונמצאת תחת תוכנית מתאר מאושרת – חד/2020. תוכנית מפורטת למתחם (תכנית "רובע הים") כבר הופקדה לאישור. השכונה העתידית היא חלק מתוכנית המתאר לבניית פרויקט ובו אלפי דירות, לצד מתחמי תיירות ונופש ובהם עשרות חדרי מלון בקו הראשון לים, וכן פארקים, טיילת חוף, מבני ציבור ומסחר ופיתוח איכותי, שיאפשר לתושבי השכונה ליהנות מרמת חיים גבוהה לצד גישה קלה וקרובה לחוף, לפארק ולנחל. 

בשוק הנדל"ן הישראלי הנוכחי, קרקע הקרובה כל כך לים היא נכס נדיר במיוחד. בשנים האחרונות, מלאי הקרקעות עליהן ניתן לבנות סמוך לחופי ישראל הצטמצם במידה ניכרת – מה שרק מעלה את מחירן של הקרקעות שנותרו. תהליך זה משפיע גם על קרקעות שעדיין אינן זמינות לבנייה מיידית. כך למשל, קרקעות במצב דומה הקרובות לחוף הרצליה, הגיעו כבר למחיר של 10 מיליון שקל לדונם. 

"השטח המיועד לתוכנית הוא על רצועת החוף האחרונה של חדרה – כך שמדובר בהזדמנות האחרונה לרכוש נכס מסוג זה בחדרה, ואחת ההזדמנויות האחרונות בישראל בכלל", אומרים בחברת צמרות. "עבור מי שמבין שבעוד כמה שנים, דירה חדשה בשכונה ירוקה ופורצת דרך, בין הים לנחל, תהיה אחד הנכסים המבוקשים ביותר בישראל – זו הזדמנות יוצאת דופן".

 

למידע נוסף:

*הקרקע אינה זמינה לבניה​

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

הישארו מעודכנים

מעת לעת אנו שולחים עדכונים חשובים או כתבות מעניינות במגוון תחומים. אתם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה שלנו